Egyházmegyei kántortalálkozo
December 11-én tartották az egyházmegyei kántortalálkozót, amelyen számos plébánia képviselői vettek részt. A találkozó célja a közös éneklés és a liturgikus zene fejlődésének támogatása volt.
Köszöntjük a Szatmári Római Katolikus Püspökség honlapján!